Promocje
Ściereczka z mikrofibry KARCHER zielona
Ściereczka z mikrofibry KARCHER zielona

7,50 zł

Cena regularna: 8,99 zł

Najniższa cena: 7,50 zł
szt.
Kapsułki do prania białego i jasnego Mill - 30 sztuk
Kapsułki do prania białego i jasnego Mill - 30 sztuk

30,00 zł

Cena regularna: 32,99 zł

Najniższa cena: 30,00 zł
szt.
Worki do odkurzacza Starmix FBV 45/50/55
Worki do odkurzacza Starmix FBV 45/50/55

65,00 zł

Cena regularna: 82,99 zł

Najniższa cena: 82,99 zł
opakowanie
Akcesoria do iRobota Roomba seria 700
Akcesoria do iRobota Roomba seria 700

59,00 zł

Cena regularna: 75,99 zł

Najniższa cena: 59,00 zł
szt.
Filtr Zmywalny do odkurzacza Dyson DC25 Pre Motor
Filtr Zmywalny do odkurzacza Dyson DC25 Pre Motor

15,00 zł

Cena regularna: 16,99 zł

Najniższa cena: 15,00 zł
szt.
Szczotka do parkietu średnica mocowania 38mm szerokość robocza 30cm
Szczotka do parkietu średnica mocowania 38mm szerokość robocza 30cm

23,00 zł

Cena regularna: 25,60 zł

Najniższa cena: 23,00 zł
szt.
Zestaw mini ssawek do odkurzania samochodu komputera
Zestaw mini ssawek do odkurzania samochodu komputera

19,99 zł

Cena regularna: 29,00 zł

Najniższa cena: 19,99 zł
szt.
Worki do odkurzacza Nilfisk MultiSeries 20/30
Worki do odkurzacza Nilfisk MultiSeries 20/30

25,00 zł

Cena regularna: 30,00 zł

Najniższa cena: 30,00 zł
opakowanie
Wkłady filtrujące Brita Maxtra + Hard Water Expert
Wkłady filtrujące Brita Maxtra + Hard Water Expert

78,50 zł

Cena regularna: 84,99 zł

Najniższa cena: 84,99 zł
szt.
Szczotka do odkurzacza Karcher WD2 WD3 WD4 na sucho i mokro + filcowe kółka
Szczotka do odkurzacza Karcher WD2 WD3 WD4 na sucho i mokro + filcowe kółka

45,00 zł

Cena regularna: 50,00 zł

Najniższa cena: 50,00 zł
szt.
Kapsułki do prania 2w1 - Rumianek Polny - Mill clean ECO 70 sztuk
Kapsułki do prania 2w1 - Rumianek Polny - Mill clean ECO 70 sztuk

65,00 zł

Cena regularna: 70,00 zł

Najniższa cena: 65,00 zł
szt.
Worki do odkurzacza Parkside 1400 / 1500
Worki do odkurzacza Parkside 1400 / 1500

40,00 zł

Cena regularna: 45,00 zł

Najniższa cena: 40,00 zł
opakowanie
OCZYSZCZACZE POWIETRZA

Oczyszczacze powietrza- bezpieczeństwo dla ciebie i twojej rodziny

Zdrowy styl życia to coś więcej niż odpowiednio dobrana dieta i aktywność. Na co dzień skupiamy się na tym aby nasze ciało miało wszystko to czego mu potrzeba. Kupujemy witaminy na wzmocnienie włosów, paznokci, na dobrą cerę czy trawienie. Zwracamy też uwagę na to w jakim otoczeniu się znajdujemy. Dbamy o ogólny porządek w naszych domach, odkurzamy, myjemy podłogi, zmieniamy pościel. Należy również zadbać o to czego nie widać, coś czym oddychamy - powietrze ! Z badań regularnie prowadzonych przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) wynika, że to właśnie w Polsce jest najniższa jakość powietrza w porównaniu z pozostałymi państwami Unii Europejskiej. Normy w naszym kraju są średnio dwukrotnie większe niż w innych krajach, w niektórych przypadkach są one nawet sześciokrotnie większe. Na stan naszego powietrza wpływa wiele czynników, których my jako osobna jednostka nie jesteśmy w stanie sami pokonać. Wyjście na spacer w niektórych miastach naszego kraju negatywnie wpływa na nasze zdrowie i ogólne samopoczucie. Zatrute powietrze wpada przez drzwi lub okna do naszych domów i mieszkań . A więc gdzie mamy czuć się bezpiecznie ? skoro nawet we własnym domu oddychamy zatrutym powietrzem ?

Oczyszczacz powietrza Karcher | eOdkurzacz.pl

Efekty zdrowotne narażenia na zanieczyszczenia powietrza

Badania prowadzone od lat w różnych miejscach na świecie wyraźnie pokazują istnienie związków pomiędzy ekspozycją na zanieczyszczone powietrze, a występowaniem różnych problemów zdrowotnych. Zanieczyszczone powietrze negatywnie wpływa na wszystkich z nas. Najbardziej narażone jednak są dzieci (szczególnie w okresie płodowym), ludzie otyli, zmagający się z cukrzycą czy astmą, ludzie starsi. Zanieczyszczenia powietrza powodują bardzo dużo problemów zdrowotnych, niektórymi z nich są np: problemy z koncentracją, zaburzenia pamięci, Alzheimer, udar mózgu, problemy z oddychaniem, podrażnienie oczu i gardła, zawał serca, astma, rak płuc, bezpłodność, przedwczesny poród.

Oczyszczacz powietrza Karcher | eOdkurzacz.pl

 

Postaw na zdrowie - Postaw na oczyszczacz powietrza

Urządzenie, które da ci zdrowie i spokój ducha jest na wyciągnięcie ręki. Oczyszczacz powietrza filtruje powietrze i usuwa z niego zanieczyszczenia. Modele renomowanych marek radzą sobie z oczyszczeniem powietrza ze smogu, alergenów, brzydkich zapachów ( między innymi dymu tytoniowego), oraz roztoczy. Jak działają oczyszczacze powietrza ? Dzięki wbudowanemu wentylatorowi inicjowany jest wymuszony obieg powietrza. Następnie wciągane jest do obiegu wewnątrz urządzenia, gdzie przechodzi przez system filtrów. Na koniec przefiltrowane, oczyszczone powietrze jest wydmuchiwane z powrotem do pomieszczenia. Niektóre urządzenia aby uzupełnić podstawowe działanie, zależnie od modelu i typu oczyszczacza, mogą być wyposażone w inne przydatne funkcje. Na przykład na etapie filtracji oczyszczane powietrze może zostać poddane procesowi nawilżenia lub jonizacji. Oczyszczacz powietrza z pewnością polepszy jakość powietrza i zadba o nasze zdrowie. Jest wskazany dla alergików ! Dobry oczyszczacz powietrza nie wyleczy nas z alergii ale skutecznie usunie uczulające nas alergeny. Ogromną zaletą tych urządzeń jest to, że są mobilne. Możemy z łatwością przenieść je do pokoju dziecka, do salonu czy do łazienki a w razie potrzeby możemy zabrać go ze sobą.

Filtr do oczyszczacza powietrza | eOdkurzacz.pl

Oczyszczacze powietrza a walka ze smogiem

Przez nieszczelne okna, kratki wentylacyjne czy wietrzenie pomieszczeń rakotwórczy smog dostaje się do naszych pomieszczeń. Aby skutecznie usunąć smog z naszych domów , w których przebywamy, konieczne jest zastosowanie oczyszczaczy, najlepiej wyposażonych w filtr HEPA oraz filtr z węglem aktywnym. Filtracja HEPA i węgiel aktywny pozwalają nam skutecznie oczyszczać powietrze. Ogromną zaletą tych filtrów jest to, że nie zachodzą w nich żadne procesy chemiczne, dzięki czemu nie mają szkodliwych produktów ubocznych.

Filtr do oczyszczacza powietrza | eOdkurzacz.pl

Kto powinien posiadać oczyszczacz powietrza ?

Utrzymaniem dobrego stanu swojego powietrza powinni zainteresować się nie tylko alergicy. Należy pamiętać, że jakość wdychanego przez nas powietrza odbija się na nas wszystkich. Najczęściej z powodu zbyt niskich standardów jakości powietrza cierpią osoby zamieszkujące duże miasta lub miejscach o zwiększonej ilości kumulowania się smogu lub innych szkodliwych substancji. Kwestia zdrowia powinna być dla nas priorytetem. Powietrze w Polsce przez ostatnie kilka lat nie ulega poprawie, a wręcz odwrotnie. Dobry oczyszczacz powietrza zostanie z nami na długie lata i pozwoli nam cieszyć się czystym i zdrowym powietrzem.

Filtr do oczyszczacza powietrza | eOdkurzacz.pl

Dlaczego zdecydowałem się na oczyszczacz powietrza ?

Nad kupnem oczyszczacza powietrza do domu zastanawiałem się już parę lat temu, kiedy o smogu zaczęło się mówić głośno. Wszystkie media, telewizja, gazety głośno trąbiły o stanie powietrza w Krakowie, po jakimś czasie zaczęto mówić, o stopniu skażenia powietrza na terenie całego kraju. Należy pamiętać, że zanieczyszczenia powietrza, smog to nie bajka wymyślona przez ,,pro-ekologicznych maniaków'' to realny problem z którym zmagamy się na co dzień. Co roku w Polsce umiera 50 000 osób z powodu zatrucia pyłami PM 2.5. Przyczyny zanieczyszczeń to osobny temat, to przede wszystkim palenie śmieciami, niskiej jakości węglem. To także brak uregulowań dotyczących silników samochodowych.

Momentem przełomowym, w którym zdecydowałem się na zakup oczyszczacza powietrza był dla mnie powrót z wakacji kilka miesięcy temu. Wylatując z naszego kraju nie czułem znacznej poprawy powietrza, a może po prostu nie zwróciłem na to uwagi ? Czymś co zdecydowanie zwróciło moja uwagę był fakt, że w dzień po powrocie do domu dostałem ostrego napadu kaszlu. Czułem silne drapanie w gardle, byłem osłabiony. I właśnie w tym momencie powiedziałem DOŚĆ. Już następnego dnia udałem się po czujnik, którym sprawdziłem jakość powietrza w moim domu. Gdy tylko go włączyłem doznałem szoku, norma zanieczyszczonego powietrza była ponad dwu krotnie przekroczona. Zrobiłem szybki research w intrenecie na temat dobrego oczyszczacza powietrza i w końcu znalazłem. Postawiłem na oczyszczacz powietrza Xiaomi, który zakupiłem w sklepie eodkurzacz.pl . Już po kilku dniach miałem go u siebie. Musze przyznać, że była to jedna z lepszych decyzji w moim życiu. Wiosna w tym roku nam nie sprzyja i widząc z okna kłęby brudnego dymu unoszącego się w powietrze, mogę odetchnąć z ulgą ponieważ wiem, że moje dzieci i żona mogą oddychać czystym, świeżym powietrzem.

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier GLS) już od 150,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl