Reklamacje i Zwroty

Wymiana towaru

W przypadku gdy zamówiony towar jest nieodpowiedni, nie spełnia Państwa oczekiwań lub uległ uszkodzeniu w czasie transportu , pracy można wymienić towar (o ile jest dostępny).

Zakupiony towar można wymienić w ciągu 30 dni od daty jego otrzymania. 

Uwaga! Odbiór przesyłki bez sprawdzenia zawartości w obecności kuriera uniemożliwia reklamację z tytułu ubytku lub uszkodzenia mechanicznego. Jeżeli nie sporządzą Państwo wspólnie z kurierem protokołu szkody w momencie odbioru, reklamacja będzie niemożliwa.

Aby wymienić towar należy odesłać go bez pobrania na adres:

4ektech Adam Fortuna

46-233 Bąków

ul.Wolności 60c/6 

wraz z dołączonym w przesyłce wypełnionym formularzem wymiany oraz dowodem zakupu (paragon).

W przypadku wymiany koszty przesyłki w obie strony pokrywa Kupujący. 

Koszty przesyłki do kupującego to 17 zł, koszt ten uregulowany zostanie pobraniem. Wysyłka towaru do klienta odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej Siódemka.

Uwaga! Wymianie podlegają wyłącznie towary fabrycznie nowe i nieużywane. Ewentualna dopłata doliczana do kosztów wysyłki. 

Zwrot towaru - Odstąpienie od umowy zawartej na odległość

Każdemu klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego i korzystającemu ze sklepu internetowego eodkurzacz.pl przysługuje na podstawie przepisów prawa. Prawo do odstąpienia od zawartej umowy zakupu towaru, bez podania przyczyny w nieprzekraczalnym terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru przez konsumenta. Oświadczenie na piśmie o odstąpieniu powinno zostać wysłane na adres:

4ektech Adam Fortuna 46-233 Bąków ul. Wolności 60c/6 lub mailowo na adres biuro@eodkurzacz.pl.

Termin uznaje się za dotrzymany, jeżeli przed upływem tego terminu konsument wyśle oświadczenie o odstąpieniu od umowy na podany adres. W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od odstąpienia od umowy. 

Zarówno w przypadku wymiany jak i zwrotu produktu prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny i wyjaśnienie przyczyn rezygnacji , na podany numer telefonu 696 819 994 lub mailowo na adres biuro@eodkurzacz.pl

Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres:

4ektech Adam Fortuna

46-233 Bąków

ul. Wolności 60c/6

Towar należy starannie zapakować co pozwoli uchronić go przed uszkodzeniem podczas transportu.

Wszelkie koszty opakowania i odesłania towaru ponosi klient.

W ciągu 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki wraz z dokumentami sklep eodkurzacz.pl dokona sprawdzenia odesłanego produktu. Jeżeli towar spełnia wymienione wymagania, zostanie przyjęty zwrot towaru, a płatność zostanie zwrócona na konto wskazane w formularzu.

Towar wysłany za pobraniem nie będzie odbierany.

Do przesyłki należy dołączyć:

Odpowiednio wypełniony formularz 

Oryginalny dokument fiskalny (paragon)

Aby uzyskać informacje na temat zwrotu (odstąpienia od umowy) prosimy o kontakt z Działem Wymian/Zwrotów/Reklamacji pod nr tel 696 819 994.

Wymiana i zwroty

Reklamacje