Pomoc w centrum AGD

Priorytetem jest dla nas wysoka jakość usług i szybka dostawa. Dzięki zdobywanemu przez lata doświadczeniu jesteśmy w stanie realizować zamówienia nawet w dniu, gdy do nas dotrą.  Wyróżnia nas uprzejme podejście do Klienta, a także rzetelność i uczciwość.

Dbamy o to, by wszystkie oferowane w naszym sklepie części do odkurzaczy, sprzęt AGD oraz akcesoria, takie jak worki do odkurzacza oraz filtry, były produktami bez wad, niezawodnymi i gotowymi od razu do użycia. Jeśli jednak przypadkowo zdarzy się, że którykolwiek artykuł nie spełni Państwa oczekiwań lub będzie wadliwy, proszę się z nami skontaktować, a my rozwiążemy ten problem.

Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych Klientów i szanujemy ich czas, dlatego uruchomiliśmy wiele kanałów komunikacji. Można do nas zadzwonić (infolinia działa w dni robocze oraz w sobotę), napisać maila lub porozmawiać z pracownikiem obsługi na Skype. Zwracamy uwagę na szybki i rzetelny przepływ informacji, ponieważ jest to dla nas kluczowy element właściwej obsługi Klienta.

Dostawca sprzętu AGD – obszar działania

Działamy na terenie całego kraju oraz współpracujemy z firmami zagranicznymi. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową, dostarczając Państwu produkty od najbardziej renomowanych producentów w branży AGD, a jednocześnie dbamy o ich atrakcyjne ceny. Oferowane w sklepie online akcesoria są kompatybilne z dostępnymi na stronie urządzeniami – pozwala to więc stworzyć Państwu najlepszą dla siebie, a przede wszystkim niezawodną kombinację.

Fachowa porada w zakresie doboru produktów

Dokładamy wszelkich starań by być solidnym partnerem, który szybko reaguje na potrzeby Klientów. Zatrudniamy najlepszych specjalistów w branży, którzy w kompleksowy i profesjonalny sposób służą radą i pomocą.

Zapraszamy do współpracy oraz do zapoznania się z ofertą artykułów AGD na naszej stronie internetowej. W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.