Metody Płatności

Wybierz najwygodniejszą dla siebie metodę płatności. Obecnie na sklepie udostępniamy szybkie przelewy on-line, przelewy bankowe tradycyjne, oraz płatność przy odbiorze.

Przelew bankowy online

Wygodna forma płatności. Wybierz swój bank z listy dostępnych. Po dokonaniu wyboru kanału płatności, panel przeniesie cię do strony logowania banku. Za przelewy internetowe nie jest pobierana żadna prowizja. Zaloguj się do banku i wykonaj przelew online. Po poprawnym zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz potwierdzenie na podany podczas płatności adres e-mail. Przelewy online księgowane są natychmiastowo. Płatności online obsługuje firma Przelewy24.pl

Wymiana informacji pomiędzy sklepem oraz bramkami jest szyfrowana w oparciu o technologie SSL. Serwis udostępnia automatyczne płatności przelewami on-line z 327 banków w Polsce oraz kartami płatniczymi: Visa Classic, Visa Electron, EuroCard/MasterCard, Diners Club, PBK, JCB. W ofercie znajdują się również płatności mobilne, międzynarodowe-wielowalutowe systemy płatnicze, SMS Premium, SMS MT, płatności IVR, płatności rekurencyjne i wiele innych.

Certyfikat SSL zapewnia ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną, umożliwia szyfrowanie dowolnej usługi świadczonej przez Internet. Dzięki temu zabezpieczeniu nie ma możliwości przechwycenia danych przekazywanych za pośrednictwem witryny internetowej. Użytkownicy strony mają absolutną pewność, że łączą się bezpiecznie z właściwym serwisem. W systemie Przelewy24 wykorzystywany jest certyfikat bezpieczeństwa SSL EV (Extended Validation) - Thawte Technologies Inc. Certyfikaty Thawte są rozpoznawane jako godne zaufania przez wszystkie przeglądarki internetowe.

Płatność przelewem tradycyjnym

DANE DO PRZELEWU

Numer konta: 05 1020 3668 0000 5102 0485 6136

4ekTech Adam Fortuna

PKO Bank Polski SA Oddział 1 w Kluczborku

Ważne: w tytule przelewu prosimy o podanie numeru zamówienia.

Płatność gotówką za pobraniem

Możesz wygodnie zapłacić kurierowi przy odbiorze. Pamiętaj aby zawsze mieć odliczone pieniądze. Wygodny sposób płatności podczas odbioru nie wymaga dodatkowych czynności - po prostu zamów produkt i czekaj na kuriera.