Sprzęt i akcesoria do odkurzaczy – o naszej firmie

Firma 4ekTech jest w pełni profesjonalną i jedną z najszybciej rozwijających się firm na rynku polskim. Działamy w branży osprzętu do urządzeń czyszczących, takich jak odkurzacze przemysłowe i domowe, a także systemów odkurzaczy centralnych. Ponadto dostarczamy wszystkie inne przydatne akcesoria i narzędzia, takie jak rączka do odkurzacza czy filtr, stworzone z myślą o utrzymaniu czystości w domach i firmach. Gwarantujemy, że wszystkie nasze odkurzacze automatyczne i tradycyjne do domu oraz firmy spełnią Państwa oczekiwania.

Twórcą 4ekTech jest Adam Fortuna – człowiek doświadczony w branży produktów czyszczących. Swoje kompetencje wykorzystywał w pracy: w Kanadzie, w krajach Beneluksu czy w Niemczech. To przełożyło się z kolei na jego fachowe podejście do działalności, bogatą wiedzę oraz rzetelność w kontaktach biznesowych z partnerami oraz klientami indywidualnymi.

Kompleksowe wsparcie dla Klientów

Opierając się na naszej wiedzy z zakresu sprzętu AGD i produktów uzupełniających, zajmujemy się profesjonalnym doradztwem. Jeśli mają jakiekolwiek pytania związane z artykułami w naszym asortymencie, zapraszamy do kontaktu – udzielimy wszelkich niezbędnych informacji.

Centrum AGD – gwarancja jakości

Nasze przedsiębiorstwo zaopatruje różnego rodzaju placówki w Polsce i za granicą. Naszą działalność otworzyliśmy w 2012 roku. Od tego czasu staramy się stale poszerzać nasz asortyment i rozwijać swoje usługi – to wszystko z myślą o zadowoleniu wymagających Klientów. U nas mają Państwo pewność, że do Waszych rąk zawsze trafia produkt najwyższej jakości, starannie kontrolowany na każdym etapie produkcji i sprzedaży – zarówno w naszym oddziale, jak i u zagranicznych partnerów.

Serdecznie zachęcamy do poznania bogatej oferty w naszym sklepie online. Mają Państwo niepowtarzalną możliwość zaopatrzenia się w wysokiej klasy produkty, nie wychodząc z domu, a to wszystko w wyjątkowo korzystnych cenach.