O Nas

Firma 4ekTech jest w pełni profesjonalną i jedną z najszybciej rozwijających się firm na rynku Polskim branży osprzętu do odkurzaczy przemysłowych, domowych, systemów odkurzaczy centralnych oraz wszystkiego co związane z utrzymaniem czystości w domach i firmach. Firma zaopatruje różnego rodzaju placówki w szerokim asortymencie produktów niezbędnych w codziennym utrzymaniu czystości. Firma rozpoczęła swoją działalność w 2012 roku i jej głównym inicjatorem jest Adam Fortuna posiadający wieloletnie doświadczenie w branży, zdobyte na rynku Kanadyjskim , państw Beneluxu oraz Niemieckim. Fachowa wiedza i rzetelność zaowocowały dynamicznym rozwojem firmy i licznymi kontaktami biznesowymi. 

Współpraca

4ekTech to profesjonalizm w najwyższej jakości, dzięki czemu zdobyliśmy i zdobywamy to, co najcenniejsze  - zaufanie i zadowolenie naszych klientów. 

Skupiając wokół siebie solidnych parterów firma 4ekTech realizuje politykę długofalową, której kluczowym elementem jest sieciowa obsługa rynku klienta końcowego. Przedstawiona oferta współpracy kierowana jest do wszystkich typów i rodzajów organizacji gospodarczych, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, instytucji administracji państwowej, służb cywilnych oraz klientów indywidualnych. W zależności od typu i wielkości odbiorcy nasz opiekun specjalizujący się w branży pomoże w doborze odpowiednich produktów i optymalnych rabatów. Gwarantujemy atrakcyjna ofertę cenową zarówno na początek współpracy jak i atrakcyjny system rabatowy dla stałych klientów.

Dostawy i transport

Priorytetem naszej firmy jest jakość świadczonych usług i szybka dostawa. Dzięki rzetelności i zdobytemu doświadczeniu jesteśmy wstanie realizować zamówienia tego samego dnia. Działamy na terenie całego kraju oraz współpracujemy z firmami zagranicznymi. Dokładamy wszelkich starań by być solidnym partnerem, szybko reagującym na Państwa potrzeby. Zawsze służymy radą i pomocą. Zapraszamy do współpracy. 

Nasi partnerzy

Naszą pasją jest fascynacja czystością i dążenie do coraz lepszych rozwiązań. Posiadamy wielu stałych klientów na rynku krajowym i zagranicznym z którymi współpracujemy. Oficjalni Nasi partnerzy liderzy na rynkach światowych są gwarancją naszych produktów  gwarantujących najwyższą jakość. Obecnie jesteśmy oficjalnym dystrybutorem i partnerem strategicznym grupy Plastiflex światowego lidera produkcji węży. Kolejne lata będziemy poszerzać nasz asortyment