Katalog

Informacja

Nowe produkty

Promocje

ODKURZACZE

Odkurzacze w naszym centrum AGD

Oferujemy najlepsze odkurzacze renomowanych marek. Z naszą pomocą zamówią Państwo niezawodny produkt, który doskonale sprawdzi się podczas czyszczenia powierzchni w domu lub w firmie.

Rodzaje odkurzaczy

Interesują Państwa wygodne w użyciu odkurzacze automatyczne? A może rozglądają się Państwo za myjkami przemys...

Odkurzacze w naszym centrum AGD

Oferujemy najlepsze odkurzacze renomowanych marek. Z naszą pomocą zamówią Państwo niezawodny produkt, który doskonale sprawdzi się podczas czyszczenia powierzchni w domu lub w firmie.

Rodzaje odkurzaczy

Interesują Państwa wygodne w użyciu odkurzacze automatyczne? A może rozglądają się Państwo za myjkami przemysłowymi? Oferta naszego sklepu online zaspokaja zarówno oczekiwania Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców poszukujących sprzętu odpowiedniego do zastosowań przemysłowych.

Dystrybujemy między innymi modne odkurzacze dzięki którym proces oczyszczania wnętrz z kurzu zachodzi praktycznie bez udziału człowieka. Równie dużą popularnością cieszą się wygodne w użytkowaniu odkurzacze bezworkowe, które likwidują konieczność regularnego kupowania oraz uciążliwego zmieniania wkładów. Z kolei odkurzacz centralny to popularna opcja w hotelach czy dużych domach.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas odkurzaczami oraz pozostałymi akcesoriami do utrzymania porządku.

Więcej
ODKURZACZE Jest 22 produktów.

Podkategorie

 • KOLUMNOWE
 • ROBOTY ODKURZAJĄCE
 • WORKOWE

  Odkurzacze workowe

  Oferujemy szeroki wybór odkurzaczy workowych. Te urządzenia cieszą się wciąż dużą popularnością wśród użytkowników, mimo dostępności na rynku innych, bardzo nowoczesnych urządzeń czyszczących.

  Mocną stroną tego typu sprzętu jest duża moc ssąca oraz solidne wykonanie. Odkurzacze workowe mogą służyć przez wiele lat, a poszczególne części i drobne elementy można wymienić. Ważny jest też aspekt ekonomiczny – worki do odkurzaczy są łatwo dostępne i stosunkowo tanie. Jeśli zdecydują się Państwo na większy model odkurzacza, częstotliwość wymiany worków jest dość niska.

  W sklepie online znajdą Państwo odkurzacze workowe renomowanych marek, takich jak Kärcher czy Nilfisk. To produkty, które sprawdzą się przy oczyszczaniu powierzchni domowych oraz firmowych (w hotelach, restauracjach itd.).

  Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi produktami. W razie pytań – pozostajemy do Państwa dyspozycji.

 • PRZEMYSŁOWE

  Odkurzacze przemysłowe

  Sprzęt, który oferujemy w tej kategorii, jest szczególnie przydatny w branży farmaceutycznej, spożywczej, produkcyjnej, leśnej i w innych. Odkurzacze przemysłowe można wykorzystywać do czyszczenia i konserwacji podczas procesu produkcyjnego, a także do pozbywania się zanieczyszczeń z małych powierzchni. Takie urządzenia mogą całkowicie eliminować niebezpieczne pyły i opary powstałe na skutek operacji chemicznych, biologicznych itd.

  W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo przydatne akcesoria i części do odkurzaczy przemysłowych, takie jak rączki do węży,  złączki i wiele innych.

  Oferta skierowana jest szczególnie do osób zarządzających firmami produkcyjnymi lub halami wymagającymi gruntownego oczyszczenia. Proponujemy wyłącznie urządzenia zaufanych producentów, takich jak Nilfisk oraz Kärcher.

 • MYJKI
 • PLANOWANE NOWOŚCI
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 22 elementów