ODKURZACZ CENTRALNY

Odkurzacz centralny – akcesoria i części

Odkurzacz centralny jest sprzętem czyszczącym często spotykanym w biurowcach czy hotelach. Mimo dość sporych rozmiarów i dużej masy, wciąż cieszy się sporą popularnością, przede wszystkim ze względu na swoją moc oraz duży zasięg. Z tego względu doskonale sprawdza się do oczyszczania z kurzu i pyłu powier...

Odkurzacz centralny – akcesoria i części

Odkurzacz centralny jest sprzętem czyszczącym często spotykanym w biurowcach czy hotelach. Mimo dość sporych rozmiarów i dużej masy, wciąż cieszy się sporą popularnością, przede wszystkim ze względu na swoją moc oraz duży zasięg. Z tego względu doskonale sprawdza się do oczyszczania z kurzu i pyłu powierzchni po gruntownych remontach, a także w dużych wnętrzach wymagających regularnej pielęgnacji.

Jak jest zbudowany odkurzacz centralny?

Składa się on z jednostki centralnej (kompaktowej lub modułowej, typu split) oraz dodatkowo z rur, separatorów i pozostałych elementów wspomagających. Odkurzacz centralny wymaga od użytkowników zainstalowania w pomieszczeniu odpowiednich gniazd. Wszystkie te części można dokupować w miarę potrzeb. Zalecamy wybór produktów od sprawdzonych producentów – to zniweluje ryzyko niedopasowania.

Produkty do odkurzacza centralnego

W naszym sklepie online mogą się Państwo zaopatrzyć nie tylko w urządzenia tego typu, ale też w niezbędne akcesoria i dodatki, przydatne podczas napraw i renowacji odkurzacza centralnego. Wśród artykułów warto wymienić: złączki, mufy, łuki, węże, zawory wlotowe, szufelki, trójniki itd. Do węży dla urządzeń centralnych, proponujemy artykuły typu Lacriflex, Plastiflex oraz Elflex.

Oferujemy również specjalistyczne gniazda ścienne, zaprojektowane z myślą o podłączaniu tego rodzaju odkurzacza.

Serdecznie zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty i do zapoznania się z artykułami w tej kategorii.

Więcej
ODKURZACZ CENTRALNY Jest 92 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 92 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 92 elementów