Informacja

Nowe produkty

AKCESORIA

Profesjonalne akcesoria do odkurzaczy

Polecamy Państwu markowe akcesoria do odkurzaczy, które sprawdzą się we wszystkich urządzeniach oczyszczających, niezależnie od marki.  Oferujemy wyłącznie sprawdzone artykuły, które będą kompatybilne z najpopularniejszymi markami i modelami dostępnymi na rynku. Nie powinni Państwo więc mieć problemu z dopa...

Profesjonalne akcesoria do odkurzaczy

Polecamy Państwu markowe akcesoria do odkurzaczy, które sprawdzą się we wszystkich urządzeniach oczyszczających, niezależnie od marki.  Oferujemy wyłącznie sprawdzone artykuły, które będą kompatybilne z najpopularniejszymi markami i modelami dostępnymi na rynku. Nie powinni Państwo więc mieć problemu z dopasowaniem właświego produktu – jeśli jednak zachodzą wątpliwości, to zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi Klienta.

W tej kategorii proponujemy takie produkty jak: szczotki, ssawki i filtry do odkurzaczy, rączki, złączki, przewody silnikowe, rury w różnych rozmiarach, a także odświeżacze powietrza.

Akcesoria w przypadku usterek

Często zdarza się, że awarii ulega nie sama maszyna czyszcząca (odkurzacz lub myjka), ale konkretna część. Zwłaszcza plastikowe elementy, takie jak rączki i rury, mogą się niszczyć ze względu na długotrwałą eksploatację lub ze względów mechanicznych (np. zbyt mocne użytkowanie). Czasami przyczyna problemu tkwi we wnętrzu odkurzacza, ale nie oznacza to od razu, że trzeba wymieniać sprzęt na nowy – może się okazać, że uszkodzony jest na przykład przewód silnikowy, który można przecież zastąpić nowym akcesorium.

Specjalistyczne artykuły w przystępnej cenie

Każdy Klient znajdzie w naszym sklepie dokładnie te części do odkurzaczy, których poszukuje. Stawiamy na różnorodny asortyment – dostarczamy urządzenia, dodatki i materiały.

Współpracujemy z renomowanymi dostawcami i producentami z Polski i z zagranicy. Ponieważ działamy na rynku już od wielu lat i jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji, możemy zaoferować naszym Klientom najlepsze ceny.

Zapraszamy do przeglądania produktów.

Więcej
AKCESORIA Jest 446 produktów.

Podkategorie

 • FILTRY

  Filtry do odkurzaczy

  Filtr to niezwykle istotna część każdego odkurzacza. Odpowiednio dobrany do danego modelu, potrafi znacząco ograniczyć emisję zanieczyszczeń. Zapewnia czyste powietrze w pomieszczeniu. Filtry do odkurzaczy mogą mieć różne rozmiary i kształty. Można rozróżnić między innymi filtry przednie, tylnie, zmywalne, mikrofiltry itd.

  Warto pamiętać o tym, że w niektórych typach urządzeń worek do odkurzacza może służyć jako dodatkowy filtr.

  W asortymencie naszego sklepu online znajdą Państwo filtry do odkurzaczy takich marek jak: Bosch, Rowenta, Philips, Zelmer, Electrolux, czy Kärcher. Ten ostatni producent specjalizuje się w wytwarzaniu odkurzaczy centralnych i przemysłowych, więc można u nas nabyć odpowiednie akcesoria do tego rodzaju urządzeń.

  Zachęcamy również do przejrzenia pozostałej oferty dodatków do urządzeń czyszczących. Oferujemy między innymi końcówki do odkurzacza, rury i wiele innych elementów uzupełniających.

 • SZCZOTKI I SSAWKI
 • RĄCZKI

  Rączki do węży

  Wśród najczęściej poszukiwanych akcesoriów do odkurzaczy znajdują się rączki do węży. Są to elementy szczególnie narażone na uszkodzenia mechaniczne wynikające z długiej i intensywnej eksploatacji. Użytkownicy urządzeń czyszczących zmuszeni są czasem wymieniać rączki co sezon. Proponujemy wyposażyć się w produkty sprawdzonych marek, by uniknąć tego typu problemów w przyszłości.

  Warto pamiętać o istotnych walorach użytkowych tego akcesorium. Rączka do odkurzacza znacząco ułatwia pracę z urządzeniem – umożliwia lepsze manewrowanie nim, a w konsekwencji przyspiesza sam proces odkurzania.

  Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty na akcesoria do odkurzaczy. Nasz sklep oferuje elementy wysokiej jakości, często z gwarancją od producenta. W asortymencie znajdą Państwo rączki chromowe i plastikowe, o różnym stopniu regulacji i o różnych długościach. Można więc dostosować produkt do swojego urządzenia czyszczącego.

 • RURY
 • ZŁĄCZKI
 • ODŚWIEŻACZE POWIETRZA
 • SZCZOTKI SILNIKOWE
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 446 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 446 elementów